180m²

powierzchnia domu

675m²

powierzchnia działki

38

numer domu

cena: 628 000

CENA ZAWIERA

FUNDAMENT

Dom posadowiony jest na izolowanej, zbrojonej płycie fundamentowej z betonu wodoszczelnego W8.

KONSTRUKCJA

Materiałem wykorzystywanym przez nas do budowy jest świerk skandynawski – drewno konstrukcyjne, certyfikowane, klasy C24.

Konstrukcję stropu nad parterem stanowią belki dwuteowe LVL.

IZOLACJA

Izolacja ścian zewnętrznych. Materiałem izolacyjnym jest wełna drzewna STEICO zell. Izolowanie tym materiałem polega na wdmuchiwaniu włókien drzewnych do zamkniętych przestrzeni pomiędzy konstrukcją. Proces warunkuje wysokie ciśnienie wykorzystywane na etapie wdmuchiwania.

Izolacja termiczna ściany zewnętrznej ma w sumie 30 cm.

Projekt przewiduje 50 cm izolacji termicznej dachu.

ELEWACJA

Izolacja fasadowa STEICO protect zapobiega utracie ciepła zimą, chroniąc jednocześnie budynek przed zbytnim nagrzewaniem się w okresie letnim, zapewniając także doskonałą izolacje akustyczną. Otwartość dyfuzyjna płyt Steico protect zapewnia bezpieczeństwo konstrukcji, trwałość i stabilność właściwości termicznych ściany. Grubość tej warstwy izolacji termicznej ściany to 6 cm.

Na płytę STEICO protect nakładany jest klej, siatka a następnie tynk cienkowarstwowy firmy STO. Na poziomie pierwszego piętra wkomponowane są w elewacje ozdobne elementy drewniane ze świerku skandynawskiego.

POKRYCIE

Pokrycie wykonano z blachodachówki panelowej Budmat Ferrara w kolorze antracyt. Kąt nachylenia połaci dachowej wynosi 22°.

Orynnowanie jest metalowe, a podbitka drewniana.

KOMIN

Komin do kominka w salonie.

OKNA

Trzyszybowe okna Avante z ciepłymi ramkami o profilu 6-komorowym, obsadzone w ciepłym montażu na taśmy rozprężne. Okna posiadają 7-letnią gwarancję.

DRZWI

Drzwi drewniane z doświetlem bocznym, wysokiej klasy, wyprodukowane przez firmę Derpal.

BRAMA GARAŻOWA

Brama garażowa panelowa Wiśniowski z napędem elektrycznym, na pilot.

ŚCIANY DZIAŁOWE

Ściany wewnętrzne poszyte płytą konstrukcyjną jednostronnie, pozostawione otwarte, aby umożliwić wykonanie instalacji.

PRZYŁĄCZA

Przyłącza od granicy działki do budynku: gazowe, elektryczne, wodociągowe i kanalizacyjne.

DZIAŁKA

Powierzchnia działki: 675m²

Istnieje możliwość doprowadzenia przez nas domu do stanu deweloperskiego, czyli wykonania wszystkich instalacji, izolacji, płyt gipsowych i posadzki – zapytaj nas o cenę.

Wolnostojący, piętrowy dom jednorodzinny zapewniający najwyższy komfort życia. Dwie, pełne kondygnacje pozwalają na maksymalne wykorzystanie całej powierzchni domu. Duże przeszklenia gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrza. Dom zaprojektowano w stylu willi miejskiej. Ciemny, kopertowy dach w połączeniu z jasną elewacją oraz drewnianą wstawką na wysokości okien pierwszego piętra, tworzy ponadczasową kompozycję. Praktyczną ozdobę na froncie budynku stanowi balkon, pełniący równocześnie funkcję zadaszenia wejścia.

Do domu wchodzimy przez wygodny wiatrołap, prowadzący do przestronnego salonu z kominkiem. Po prawej stronie znajduje się mniejsza łazienka z dużym prysznicem. Długa kuchnia, umożliwia rozmieszczenie szafek po obu jej stronach. Dodatkowo połączona jest z pojemną spiżarnią, do której możemy wejść również z garażu przez kotłownię.

Dwustanowiskowy garaż z podwójną bramą garażową, zapewnia komfort i bezpieczeństwo parkowania samochodów. Z garażu możemy wejść również bezpośrednio do wiatrołapu. Dodatkowe pomieszczenie na parterze, z oddzielnym wejściem z zewnątrz, może zostać zaadoptowane na biuro czy gabinet bez utraty prywatności domowników lub na dodatkowy pokój dla gości.

Na pierwsze piętro wchodzimy szerokimi schodami, których doskonałe doświetlenie zapewnia okno balkonowe zlokalizowane nad wejściem do domu. Na górze zaplanowane zostały cztery duże sypialnie, z czego największa z prywatną łazienką, połączoną z garderobą. Druga, większa garderoba została przewidziana jako wspólna dla wszystkich domowników. Obie, połączone ze sobą pralnią, z której mamy możliwość wyjścia na duży balkon z tyłu domu – idealne miejsce na suszenie prania. Większa łazienka na piętrze z prysznicem oraz wanną zapewni komfort wszystkim domownikom.
Dom ma bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń – projekt został dokładnie przemyślany przez cały zespół architektów i projektantów tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów.