180m²

powierzchnia domu

660m²

powierzchnia działki

25

numer domu

SPRZEDANY

Wolnostojący, piętrowy dom jednorodzinny zapewniający najwyższy komfort życia. Dwie, pełne kondygnacje pozwalają na maksymalne wykorzystanie całej powierzchni domu. Duże przeszklenia gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrza. Dom zaprojektowano w stylu willi miejskiej. Ciemny, kopertowy dach w połączeniu z jasną elewacją oraz drewnianą wstawką na wysokości okien pierwszego piętra, tworzy ponadczasową kompozycję. Praktyczną ozdobę na froncie budynku stanowi balkon, pełniący równocześnie funkcję zadaszenia wejścia.

Do domu wchodzimy przez wygodny wiatrołap, prowadzący do przestronnego salonu z kominkiem. Po prawej stronie znajduje się mniejsza łazienka z dużym prysznicem. Długa kuchnia, umożliwia rozmieszczenie szafek po obu jej stronach. Dodatkowo połączona jest z pojemną spiżarnią, do której możemy wejść również z garażu przez kotłownię.

Dwustanowiskowy garaż z podwójną bramą garażową, zapewnia komfort i bezpieczeństwo parkowania samochodów. Z garażu możemy wejść również bezpośrednio do wiatrołapu. Dodatkowe pomieszczenie na parterze, z oddzielnym wejściem z zewnątrz, może zostać zaadoptowane na biuro czy gabinet bez utraty prywatności domowników lub na dodatkowy pokój dla gości.

Na pierwsze piętro wchodzimy szerokimi schodami, których doskonałe doświetlenie zapewnia okno balkonowe zlokalizowane nad wejściem do domu. Na górze zaplanowane zostały cztery duże sypialnie, z czego największa z prywatną łazienką, połączoną z garderobą. Druga, większa garderoba została przewidziana jako wspólna dla wszystkich domowników. Obie, połączone ze sobą pralnią, z której mamy możliwość wyjścia na duży balkon z tyłu domu – idealne miejsce na suszenie prania. Większa łazienka na piętrze z prysznicem oraz wanną zapewni komfort wszystkim domownikom.
Dom ma bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń – projekt został dokładnie przemyślany przez cały zespół architektów i projektantów tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów.